O NAS

Witaj w Restauracji BOSKO

Szef Kuchni Maciej Łabuński

BOSKO to restauracja serwująca dania oparte o zasady zdrowego żywienia z uwzględnieniem sezonowości produktów. Komponując kartę dań zadbaliśmy o lokalny charakter potraw tak aby produkty dostarczane były o lokalnych producentów żywności tworząc autorskie dania w oparciu o kuchnię podkarpacia.

Szacunek jakim darzymy kuchnie regionalną podkarpacia pozwolił nam również sięgnąć po stare receptury naszych babć i mam odtwarzając jej na nowo w oparciu o nowoczesne techniki przygotowywania dań, ale także zachowując ich niepowtarzalny smak.

Naszą dumą jest jedyna na skalę  Polski kuchnia dereniowa, która opiera się o zapomniany superfood jakim jest owoc derenia. Zachęcam Was drodzy goście, abyście odkrywali kuchnię podkarpacia na nowo razem z nami. W naszej restauracji również wypiekamy codziennie świeże pieczywo, możecie zrobić zakupy i zaopatrzyć się w pyszności jakie przygotowujemy dla Was. Z miłą chęcią przygotujemy Wam również catering, zorganizujemy kameralne przyjęcie okolicznościowe czy zadbamy o udane spoktanie biznesowe.

Zespół Bosko