Co zjeść

Menu to autorskie kompozycje dań przygotowanych przez szefa kuchni Maciej Łabuńskiego. Zamiłowanie i pasja do gotowania powoduje, że w karcie spotkacie ciekawe połączenia polskiej kuchni z regionalnymi produktami, a prym wiedzie ” podkarpacki owoc ” DEREŃ, dlatego naszą kuchnię określamy jako „kuchnia dereniowa”. Dopełnieniem każdego dania są winna z podkarpackich winnic.

Naszą dumą są wyjątkowe na skalę Polski BURGERY, które przygotowujemy z absolutną pieczołowitością. Pieczywo do burgerów wypiekamy na miejscu, codzienna dostawa mięsa i dodatki komponowane są tak by każdy miał swój wyjątkowy smak. Wizytówką restauracji jest Burger po Przemysku podawany w regionalnym pieczywie jakim jest Proziak w towarzystwie derenia z lokalnego gospodarstwa rolnego.

Zaproś znajomych na pyszny LUNCH, codziennie gotujemy dla Was inną propozycję w stałej cenie. Poczuje się wyjątkowo i zjedz obiad w wyjątkowych okolicznościach i urokliwym miejscu pięknego miasta Przemyśl tuż obok Muzeum Dzwonów i fajek w towarzystwie wyjątkowych widoków.

Nowe menu WIOSNA/LATO dostępne na naszym profilu facebook. !!

Zapraszamy: https://www.facebook.com/restauracjabosko/menu/